Co děláme

Skupinové tréninky

Pořádáme pravidelné skupinové tréninky běhu, kde se věnujeme především jeho technice a rozvoji fyzické zdatnosti. Tréninky se konají každé úterý od 19:00 na ovále na Pražačce.

Tréninky jsou určené všem. Od běžců, kteří začínají a mají pocit, že nezaběhnou ani kilometr, až po běžce, kteří mají touhu zaběhnout maraton nebo ho už zaběhli. Snažíme se tréninky soustředit k nějakému cíli a svěřencům individuálně poradit na co se v tréninku zaměřit.

Průběh tréninku:

  • Zahřátí (společný poklus, rozcvička formou dynamického strečinku)
  • Trénink techniky běhu (prvky běžecké abecedy a průpravná cvičení, osobní konzultace)
  • Hlavní část tréninku (intervalový běh, posilování, technická cvičení apod.)
  • Uklidnění, strečink (pomalý společný výklus a závěrečné protažení namáhaných partií).

Cena za jednu tréninkovou jednotku je 100Kč. V ceně je zahrnuto 75 minut tréninku, pitný režim, pronájem oválu, služby trenérů a případné individuální konzultace.

Pravidelné výběhy

Jednou týdně společný skupinový výběh. Skupina je otevřená všem běžcům. Běží se příjemným tempem přibližně deset až patnáct kilometrů. Pokud máte dojem, že to neuběhnete, tak se prosím nelekejte. Opravdu to zvládne každý a pokud se někdo chce odpojit, není problém. Sraz skupiny je v parčíku na křížení ulic Žitomírské a Bulharské každé pondělí v 19:00. Tento výběh je samozřejmě bezplatný a nese se v přátelském duchu. Součástí je povídání nejen o běhu. Věci si je možné odložit  poblíž parčíku.

Individuální tréninky

Chcete se zlepšovat a potřebujete trénovat brzo ráno nebo pozdě večer? Případně vám vyhovuje čas v průběhu obědové pauzy? Můžeme se domluvit na individuálním tréninku. Vámi požadovaným časům se dokážeme přizpůsobit.

Run & Go

Individuální trénink Run and Go je o dlouhodobé spolupráci. Díky osobní konzultaci se dozvíte, co a jak dělat, aby se váš výkon zlepšoval a spěl k vaši spokojenosti. Setkání s trenérem je vhodné alespoň dvakrát týdně. Sestavíme vám tréninkový plán dle vašich potřeb, kde nebudeme sledovat počet odběhaných kilometrů, ale vaši aktuální formu a zdravotní stav. Při takovém tréninku doporučujeme projít laktátovým testem a poznat limity se kterými se dá následně pracovat. Cena se stanovuje dle vašich potřeb. Zohledňuje se v ní čas, kdy máte zájem o tréninky, místo tréninků a délka spolupráce.

Run & Eat

Tento program je zaměřen na běžce, kteří mají čas a chtějí běhat v čase oběda a zároveň se dobře najíst. Po tréninku dostanete výživný oběd, který bude odpovídat vaší typologii (vydatná zdravá strava, dostatečně velká porce s akceptováním výjimek jídel ze zdravotních důvodů).

Find your Body

Nejste spokojení se svou postavou z jakýchkoliv důvodů? Umíme vám pomoci. Dokážeme vás zbavit přebytečných kilogramů, případně pomůžeme nabrat na objemu. Naučíme vás, jak se stravovat, aby byl trénink efektivní a strava chutná a vyvážená. Tréninky přizpůsobíme vašim možnostem – zdravotním, časovým, prostorovým. Probudíme ve vás pozitivní vztah k pohybu a vše půjde lépe. Hubnutí, ale i nabírání začíná v hlavě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *